O mne

Na začiatku bola túžba vyrobiť si vlastnú, čokoládovú pralinku. Takú, ktorá uchváti designom a jej chuť budem mať na jazyku ešte niekoľko minút po tom, ako ju zjem.

Hodiny strávené študovaním techník a druhov čokolád...

Popravde, prvá pralinka by sa poľahky dala porovnať s niečím, čo vyrobí škôlkar z plastelíny. Potom to ale všetko začalo. Túžba skúsiť to znova, vylepšiť to. Hodiny strávené študovaním techník, druhov čokolád, plniek, potrebného vybavenia. Z prvého kurzu na výrobu čokoládových praliniek som si hrdo niesla krabicu svojich, na tú dobu pre mňa profesionálnych výtvorov.

A odvtedy, od roku 2018, ma už táto vášeň neopustila. Prešli hodiny a dni skúšania, občasná rezignácia sa postupom času a úspechmi menila na nadšenie.

Pralinky vyrábam z belgickej čokolády. Jej výnimočnú chuť dopĺňam plnkami, ktoré starostlivo vyberám a vyrábam, aby priniesli nezabudnuteľný pôžitok.

Každá moja pralinka je ručná práca. Je vyrobená s potešením a vášňou. Farebný design je vytvorený pomocou kakaového masla, ktoré dodáva spolu s ručnou prácou každej pralinke jedinečnosť a výnimočnosť.

Doladenie do bonboniér je už len povestnou čerešničkou na torte, aby chuťovému zážitku predchádzal i ten vizuálny. Aby každý, kto bude obdarovaný mojimi pralinkami dostal niečo výnimočné.

149A7696